2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podlaskie
  6. Księgowość - Białystok
  7. Księgowość - Skorupy
Dodane 25 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa/ Księgowy

Lokalizacja

Białystok, Skorupy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Samodzielna księgowa/ księgowy

Firma RARPIT SP Z O.O. szuka do biura rachunkowego w Białymstoku osoby  na stanowisko:

- SAMODZIELNA KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY

Wymagania:

- znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości;

- dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;

- znajomość programu CDN Optima, MS EXCEL;

- dokładność i zaangażowanie przy wykonywanych obowiązkach;

- odpowiedzialność oraz umiejętność organizacji czasu pracy.;

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

- mile widziana znajomość kadr i płac oraz programu płatnik.

Zadania:

-  prowadzenie pełnej księgowości;

- dekretowanie i księgowanie dokumentów;

- weryfikacja faktur pod kątem VAT i JPK-V7M, VAT UE;

- przygotowywanie rozliczeń podatkowych VAT, CIT, PIT, podatku od nieruchomości oraz sprawozdań GUS;

- prowadzenie ewidencji środków trwałych;

- księgowanie  i rozliczanie wyciągów bankowych;

- ujmowanie zdarzeń gospodarczych;

- przygotowywanie raportów i  zestawień;

- kontakt z instytucjami zewnętrznymi US, GUS.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- możliwość rozwoju zawodowego;

- wsparcie merytoryczne i techniczne.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Skorupy
ID: 914529627