2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Białołęka
Dodane 23 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa / Księgowy ze znajomością obsługi kadr i płac

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Jesteśmy firmą zajmującą się konserwacją zabytków.

Poszukujemy osoby na stanowisko: samodzielna Księgową / Księgowy.

 Zakres obowiązków:

- prowadzenie pełnej księgowości spółek komandytowych;

- uzgadnianie kont i kontrola rozrachunków;

- wprowadzanie przelewów do banku;

- wystawianie faktur sprzedaży;

- rozliczanie zaliczek pracowników oraz osób współpracujących;

- samodzielne sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE,GUS);

- przygotowywanie sprawozdań finansowych;

- Prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej, (ok. 15 pracowników);

- Wystawianie i rozliczanie umów cywilnoprawnych;

- Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu;

- współpraca z instytucjami (Urząd Skarbowy, ZUS);

- inne prace biurowe, wg bieżących potrzeb;

 Nasze wymagania:

- znajomość programu księgowego Raks SQL.;

- znajomość obsługi kadrowo-płacowej, PPK, znajomość programu PŁATNIK;

- bardzo dobra znajomość zagadnień i przepisów podatkowych (CIT, VAT);

- doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości sp. z o.o., sp.k, S.K.A;

- duża samodzielność i rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków;

- spokojna osobowość;

 Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat;

- praca stacjonarna w siedzibie spółki;

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- wsparcie doradcy podatkowego;

- miłą atmosferę w pracy;

- praca od zaraz;

Prosimy o przesłanie swojej aplikacji z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 913899850