2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Mosina
Dodane 26 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa -praca w Biurze Rachunkowym

Lokalizacja

Mosina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy samodzielną księgową do pracy w Biurze Rachunkowym PS w centrum Mosiny. Do uzgodnienia czas pracy i godziny pracy , istnieje też możliwość łączenia pracy zdalnej i stacjonarnej . Praca stała .

Zakres obowiązków to m. in :

  • wprowadzanie zapisów w księgach handlowych ,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych ,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • przygotowywanie rozliczeń podatkowych: PIT, CIT, VAT,

  • przygotowywanie sprawozdań GUS, INTRASTAT itp

  • bieżący kontakt z klientami i urzędami .

Nasze wymagania:

  • znajomość zagadnień księgowych i finansowych,

  • wykształcenie kierunkowe w zakresie rachunkowości co najmniej średnie,

  • praktyczna znajomość programu księgowego mile widziana znajomość programu Comarch Optima,

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel i Word).

  • zaangażowanie i sumienność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • trzymiesięczny okres wdrożeniowy,

  • możliwość dokształcania poprzez udział w kursach i szkoleniach,

  • zgrany zespół, życzliwa atmosfera, wzajemna pomoc.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z zapisem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Lokalizacja

Mosina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mosina
ID: 886760908