2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Puławy
Dodane 06 maja 2024

Samodzielna księgowa - Puławy

Lokalizacja

Puławy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma PHU AGROLA jest Autoryzowanym Dystrybutorem płynu AdBlue®.

W zwiazku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

SAMODZIELNA KSIEGOWA

Miejsce pracy: Florianów ( trasa Puławy- Zwoleń)

WYMAGANIA :

- wykształcenie wyższe kierunkowe : finanse i rachunkowość

- samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

- doświadczenie na stanowisku księgowej / samodzielnej księgowej min. 3 lata  - warunek konieczny

  • wiedza z zakresu pełnej księgowości oraz przepisów prawa podatkowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami podatkowymi i rachunkowymi wraz z księgowaniem dokumentów finansowych

- kontrola dokumentów księgowych;

- samodzielne sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT i innych

- samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych wymaganych przepisami prawa;

- wsparcie merytoryczne członków zespołu;

- przygotowywanie raportów

- analiza danych finansowych oraz działania kontrolingowe;

- naliczanie wynagrodzeń

- rozliczanie dokumentacji związanej z środkami pozyskanymi z Uni

OFERUJEMY:

- umowę o pracę,

- ciekawy zakres obowiązków w prężnie rozwijającej się firmie,

- pracę od poniedziałku do piątku8 h dziennie ( h pracy do uzgodnienia)

- atrakcyjne wynagrodzenie

-ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszę o wysłanie cv odpowiadając na ogłoszenie lub przez stronę internetową www.phuagrola.pl/kariera.

Lokalizacja

Puławy,

Lubelskie

Lubelskie, Puławy
ID: 915450943