2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Mnichowo
Dodane 29 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa / samodzielny księgowy

Lokalizacja

Mnichowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Fabryka Mebli "SPIN" zatrudni:

Samodzielną Księgową/Samodzielnego Księgowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • wprowadzanie wyciągów bankowych, kasowych
  • księgowanie faktur klientów
  • uzgadnianie i analiza kont oraz kontrola rozrachunków
  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych miesięcznych i rocznych: VAT, CIT, PIT,

WYMAGANIA:

  • minimum 2 letnie doświadczenie pracy w księgowości;
  • obsługa ksiąg handlowych i uczestniczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych mile widziane;
  • wykształcenie kierunkowe;
  • wiedza na temat obowiązujących przepisów prawa podatkowego, finansowego, gospodarczego;
  • umiejętności, analityczne, rzetelność, dokładność i cierpliwość;
  • nastawienie na długotrwałą współpracę i rozwój;
  • znajomość pakietu Office;
  • elastyczność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
  • dobra organizacja swojego czasu pracy tj. odpowiedzialności, terminowości i skuteczność w realizacji powierzonych zadań;
  • znajomość systemów firmy Insert (Rewizor, Rachmistrz) będzie dodatkowym atutem;

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • pracę w pełnym wymiarze czasu;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • pracę od poniedziałku do piątku w uzgodnionych godzinach;
  • pracę w małym zespole i w miłej niekorporacyjnej atmosferze;
  • stały rozwój zawodowy;

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty z kompletem dokumentów w siedzibie firmy w Mnichowie od pn.-pt. od 8-15, lub aplikowanie przez olx.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fabryka Mebli SPIN z siedzibą w Mnichowie (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Mnichowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mnichowo
ID: 747023247