2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Katowice
  7. Księgowość - Bogucice
Dodane 23 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym z ponad 20 letnim doświadczeniem. Na co dzień prowadzimy profesjonalną i kompleksową obsługę rachunkową firm i osób fizycznych. Pomagamy w zrozumieniu zawiłości związanych z polskim systemem podatkowym oraz służymy poradą prawną w zakresie księgowości.

Nasza firma składa się z ponad 30 doświadczonych i wykwalifikowanych osób. Każdego roku poszerzamy swoje kompetencje podczas wielu branżowych szkoleń. Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany i wdrażamy je w życie naszej firmy, gwarantując tym samym bezpieczeństwo naszym klientom.

Wieloletni staż pracy pozwolił nam na uzyskanie wielu wyjątkowych nagród w obszarze księgowości.

Ceny naszych usług ustalane są indywidualnie po zapoznaniu się z przedmiotem rozliczeń bądź innych koniecznych do podjęcia działaniach księgowych.

Poszukujemy osób z doświadczeniem, co najmniej 1 rok pracy na księgach handlowych.

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna obsługa klientów w zakresie prowadzenia Ksiąg Handlowych

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów, prowadzenie rejestrów VAT, księgowanie wyciągów bankowych, uzgadnianie kont

  • Przygotowywanie odpowiednich deklaracji CIT, VAT oraz sprawozdań finansowych

  • Bieżący kontakt oraz wsparcie obsługiwanych klientów w kwestiach księgowych i podatkowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie minimum roczne.

  • Praktyczna znajomość przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej oraz przepisów podatkowych

  • Umiejętność analitycznego spojrzenia oraz logicznego myślenia podczas weryfikacji danych

  • Mile widziana znajomość oprogramowania linii Insert GT (Rewizor GT),

  • Doświadczenie przy sporządzaniu sprawozdań finansowych - będzie dodatkowym atutem,

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, dobra organizacja własnej pracy ,

  • Dokładność, staranność, terminowość i systematyczność w wykonywaniu obowiązków,

  • Praca pod presją czasu,

  • Chęć nauki i rozwoju,

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dla samodzielnych kandydatów

  • Pewne stanowisko w biurze z ponad 20-letnim doświadczeniem,

  • Umowę o pracę

  • Wsparcie specjalistów,

  • Szkolenia branżowe,

  • Pracę w nowoczesnym biurze,

  • Pracę w zaangażowanym i doświadczonym zespole,

  • Obsługa księgowa różnorodnych branż

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 823206338