2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Orchowo
Dodane 08 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy

Lokalizacja

Orchowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Snebo z siedzibą w Orchowie poszukuje pracownika na stanowisko: Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca i prawidłowa współpraca z Główną Księgową zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

  • Ewidencja zdarzeń gospodarczych (faktury zakupu, sprzedaży, wyciągi bankowe),

  • Obsługa systemu danych związanych z czasem pracy,

  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego,

  • Wystawianie faktur sprzedażowych oraz bieżące monitorowanie płatności,

  • Zapewnienie terminowego i efektywnego procesu zamknięciami miesiąca,

  • Zapewnienie efektywnej księgowości zarządczej oraz raportowania biznesowego zgodnie z wytycznymi Zarządu,

  • Nadzór oraz wykonywanie zadań operacyjnych,

  • Wdrażanie i usprawnianie procedur księgowych, optymalizacja procesów księgowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości, Ustawy o VAT, prawa podatkowego,

  • Znajomość przepisów z zakresu kadr i płac,

  • Sumienność, dokładność, systematyczność i odpowiedzialność,

  • Umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem.

Mile widziane

  • Znajomość obsługi systemu Comarch Optima

  • Znajomość obsługi systemu do rozliczania czasu pracy Roger RCP Master

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,

  • Pracę w nowoczesnym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie,

  • Pracę w młodym zespole,

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych, szkolenia.

Lokalizacja

Orchowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Orchowo
ID: 910310063