2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Oleśnica
  7. Księgowość - Oleśnica
Dodane 16 kwietnia 2024

Samodzielna Ksiegowa / Samodzielny Księgowy

Lokalizacja

Oleśnica, Oleśnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma LAMAR z siedzibą w Smardzowie (między Wrocławiem, a Oleśnicą) posiada 29 – letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. LAMAR jest producentem nadwozi i akcesoriów do samochodów ciężarowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na poniższe

stanowisko:

SAMODZIELNA KSIĘGOWA / SAMODZIELNY KSIEGOWY

Miejsce pracy: Smardzów pod Oleśnica

Zadania:

·         Prowadzenie rachunkowości spółki w sposób zapewniający prawidłową i terminową realizację zdań w zakresie ewidencji i sprawozdawczości;

·  Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie amortyzacji;

·         Księgowanie faktur krajowych i zagranicznych (zakup i koszty)

·         Odpowiedzialność za terminowe ściąganie należności oraz spłaty zobowiązań;

·         Przygotowanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych;

·         Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;

·         Kontaktowanie się i współpraca z bankami, instytucjami finansowymi,

ubezpieczycielami i organami podatkowymi;

·         Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych;

·         Przygotowanie sprawozdań finansowych i innych dokumentów niezbędnych w trakcie badania przez biegłego rewidenta;

·         Odpowiednie przechowywanie i archiwizowanie dokumentów księgowych.

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe ekonomiczne;

·         Doświadczenie na proponowanym stanowisku;

·         Biegła znajomość i umiejętność stosowania przepisów prawa i zagadnień z zakresu ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych;

·         Mile widziana znajomość programu COMARCH ERP XL lub innego oprogramowania klasy ERP;

·         Umiejętność analitycznego myślenia oraz bardzo dobra organizacja pracy;

·         Komunikatywność, samodzielność, dokładność, sumienność;

·         Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

·         Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

·         Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·         Możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego;

·         Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oleśnica
ID: 912180490