2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Łódź
  7. Księgowość - Polesie
Dodane 22 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Prowadzenie księgowości spółki,

  • Przygotowywanie dokumentacji finansowej (związanej z deklaracjami VAT itp.),

  • Tworzenie raportów finansowych i zestawień dla Zarządu,

  • Zarządzanie dokumentacją księgową i jej archiwizacja,

  • Współpraca z zespołem księgowym,

  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i prawnym,

  • Komunikacja z klientami, dostawcami i instytucjami zewnętrznymi,

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów,

  • Tworzenie sprawozdań finansowych,

  • Weryfikacja dokumentów.

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w kadrach i księgowości,

  • Wykształcenie wyższe na kierunku księgowość lub pokrewnym,

  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych,

  • bardzo dobra znajomość procedur podatkowych i bilansowych,

  • Umiejętność obsługi programów księgowych (mile widziana znajomość Subiekta),

  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),

  • Umiejętność pracy w zespole i dobre umiejętności komunikacyjne,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego będzie atutem,

  • samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 913694393