2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Lubin
Dodane 26 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy i kadry

Lokalizacja

Lubin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy (+ kadry)

Miejsce pracy: Lubin

Obowiązki:

·         Prowadzenie księgowości w firmie produkcyjnej

·         Przygotowywanie sprawozdań finansowych (zgodnie z polską ustawą o rachunkowości, IFRS, US GAAP)

·         Odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym

·         Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych

·         Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych

·         Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

·         Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, PIP, PFRON)

·         nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych

·         Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej (20 pracowników)

·         Przygotowywanie oraz naliczanie wynagrodzeń dla różnych form zatrudnienia (umowy o pracę, zlecenia)

·         Przygotowywanie zestawień dotyczących spraw kadrowo-płacowych

·         Rozliczanie czasu pracy, administrowanie i rozliczanie urlopów itp.

·         Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PPK

·         Monitorowanie ważności badań okresowych pracowników, szkoleń BHP

·         Przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników

·         Prowadzenie i archiwizacja akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami

Wymagania :

·         Wykształcenie średnie ekonomiczne, lub wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: rachunkowość i finanse, ekonomia

·         Doświadczenie w prowadzeniu księgowości

·         Znajomość przepisów podatkowych

·         Znajomość  InsERT Gratyfikat GT

·         Znajomość programu księgowego Comarch ERP Optima, Excel itp.

·         Samodzielność, dokładność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną pracę

·         Elastyczność, umiejętność dopasowania do zmian

·         Mile widziana/-y emerytka/emeryt

Oferujemy :

·         Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

·         Przyjazną atmosferę pracy

·         Dodatkowe benefity (prywatne ubezpieczenie zdrowotne, firmowa siłownia)

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Z-R-CH s.c. moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych, w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.)

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 912991893