2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Pruszcz Gdański
Dodane 15 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa w biurze rachunkowym

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

OPIS

Biuro Rachunkowe JT OFFICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje nowych członków naszego zespołu księgowych

WYMAGANIA STAWIANE KANDYDATOM

Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Praktyczna znajomość zasad oraz umiejętność samodzielnego prowadzenia PKPiR, Ewidencji Przychodów dla zryczałtowanego podatku dochodowego, ewidencji VAT oraz ksiąg rachunkowych

Znajomość programów linii Insert GT będzie dodatkowym atutem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW DLA ZAJMOWANEGO STANOWISKA

Pełna obsługa klientów biura na PKPiR i kilka mniejszych spółek na pełnej księgowości

Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych

Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT)

Przygotowywanie miesięcznych deklaracji i raportów ZUS, PIT, GUS

Wprowadzanie dokumentacji księgowej do systemu

Prowadzenie ewidencji środków trwałych

Współpraca z klientami w zakresie spraw związanych z bieżącą obsługą

W RAMACH ZATRUDNIENIA OFERUJEMY

Umowę o pracę na okres próbny z docelowym zatrudnieniem na czas nieokreślony

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i powierzonych obowiązków

Możliwość rozwoju zawodowego i systematycznego podnoszenia kwalifikacji

Pracę w zgranym i pozytywnie nastawionym zespole

Pakiet ubezpieczeń grupowych

Pakiet świadczeń socjalnych, w tym dofinansowanie do wczasów, siłowni itp.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 888088024