2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Jelcz-Laskowice
Dodane 09 kwietnia 2024

Księgowa w biurze rachunkowym

Wynagrodzenie

4 242 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Księgowa w Biurze Rachunkowym

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Z uwagi na nieustający rozwój naszej firmy poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko Księgowej

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klientów,

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych i KPIR klientów biura rachunkowego,

  • zamykanie miesiąca,

  • obliczanie zaliczek na podatki CIT/PIT, w tym prawidłowe zamknięcie miesiąca wraz analizą zestawienia obrotów i sald oraz weryfikacją poprawności sald kont księgowych,

  • sporządzanie deklaracji VAT (WNT/WDT/import/eksport) i nadzór nad prawidłowością JPK_V7,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • mailowy kontakt z klientem.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań,

  • znajomość programu COMARCH ERP OPTIMA oraz doświadczenie pracy w biurze rachunkowym przy prowadzeniu KPIR i pełnych ksiąg rachunkowych,

  • niechęć do składek ZUS i niekorzystnych zmian w prawie podatkowym,

  • monitorowanie zmian w przepisach,

  • umiejętność dzielenia się posiadaną wiedzą,

  • co najmniej roczne doświadczenie.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko z daleko rozumianym samorozwojem w zawodzie Księgowego,

  • praca w bardzo zgranym zespole i w miłej atmosferze, w dobrze skomunikowanym miejscu,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę/B2B,

  • wynagrodzenie zależne od zaangażowania i posiadanych kwalifikacji oraz ilości obsługiwanych firm,

  • owocowe czwartki,

  • brak oficjalnego dresscode ;)

CV prosimy przesyłać na adres: aleksander(at)superksiegowy.pl

Przesyłając cv prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Super Księgowy Sp. z o.o. w procesie rekrutacji na stanowisko stażysty na potrzeby: obecnego procesu rekrutacji/przyszłych procesów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam iż przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolne”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
ID: 910516994