2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 10 maja 2024

Samodzielna Księgowa w Biurze Rachunkowym

Wynagrodzenie

7 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Rachunkowe MAWIN zatrudni Samodzielną Księgową. Szukamy osoby doświadczonej w prowadzeniu pełnych ksiąg, dobrze zorganizowanej i samodzielnej.

Praca stacjonarna w Warszawie na ul. Bednarskiej (Mariensztat).

Codzienne zadania:

Prowadzenie pełnej księgowości i KPiR dla klientów naszego biura

Sporządzanie list płac oraz deklaracji ZUS

Sporządzanie pełnych rocznych sprawozdań finansowych

Przygotowywanie deklaracji i rejestrów VAT

Kalkulacja podatków CIT, PIT, VAT, podatku odroczonego

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie firmie z wieloletnim stażem

Umowa o pracę (lub dla chętnych B2B)

Atrakcyjne wynagrodzenie - od 5500 netto, zależne od umiejętności i wydajności

Możliwość rozwoju - regularny udział w szkoleniach i kursach

Automatyzację pracy - OCR Saldeo

Pracę w miłym i zgranym zespole

Ubezpieczenie grupowe Generali

Nasze wymagania:

Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Aktualna wiedza z zakresu prawa podatkowego i zasad rachunkowości

Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność

Dociekliwość, umiejętność rozwiązywania problemów

Wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunki: finanse i rachunkowość i pokrewne

Mile widziana znajomość programów RAKS SQL, Saldeo, Płatnik

Zapraszamy do wysyłania CV na biuro[małpa]mawin.pl

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 907412429