2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Białołęka
Dodane 23 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa w firmie transportowej

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • Analiza, weryfikacja, dekretowanie dokumentów i księgowanie operacji gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych

  • Uzgadnianie sald

  • Udział w zamknięciu miesiąca, przygotowywanie zestawień księgowych i rozliczeń

  • Uzgadnianie sald kont księgowych

Wymagania:

  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie na stanowisku samodzielny księgowy

  • Mile widziane doświadczenie w branży transportowej

  • Znajomość zasad rachunkowości i najnowszych regulacji z zakresu prawa podatkowego w szczególności z zakresu VAT, CIT, PIT, w szczególności zagadnienia środków trwałych oraz leasingów operacyjnych i finansowych

  • Znajomość oprogramowania Sage Symfonia

  • Sumienność, odpowiedzialność, dokładność

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji zawodowych

  • Możliwość skorzystania z pakietów dodatkowego ubezpieczenia medycznego, kart sportowych, świadczeń dodatkowych

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 902522848