2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Radomsko
Dodane 03 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa/y KH

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Lubisz wyzwania, pasjonujesz się księgowością, a Twój umysł jest pełen kreatywnych rozwiązań? Dołącz do nas! Szukamy Księgowej bądź Księgowego, który wesprze nasz zespół.

Rozwój i samokształcenie to dla nas podstawa, dlatego dbamy o te aspekty każdego dnia. W naszej pracy stawiamy na jakość, a także dzielenie się wiedzą i wykorzystywanie najlepszych praktyk księgowych. Nasz zespół to młodzi dynamicznie rozwijający się ludzie.

Warunek konieczny; minimum 1 rok doświadczenia w pracy na KH Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Dołącz do naszego pełnego pozytywnej atmosfery zespołu.

Opis stanowiska i zadania:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych

Wymagania:

  • Znajomość prowadzenie ksiąg handlowych

  • Znajomość zasad rachunkowości

  • Znajomość zagadnień podatkowych w Vat , CIT, PIT

  • Wysoka Kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność dostosowania się do zasad panujących między pracownikami i szefem

Co oferujemy:

  • Elastyczna forma zatrudnienia - Wybierz dowolnie model współpracy - zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę lub B2B.

  • Szkolenia eksperckie - Dbamy o rozwój naszych umiejętności. Organizujemy również regularne szkolenia wewnętrzne, na których dzielimy się wiedzą i dyskutujemy. Oferujemy dostęp do paneli szkoleniowych prowadzonych przez znanych specjalistów i doradców podatkowych.

  • Biblioteczka firmowa - Sięgaj po specjalistyczne książki i poszerzaj swoją wiedzę. Zapewniamy bezpłatny dostęp do wybranych przez Ciebie materiałów.

Kontakt telefoniczny tylko poniedziałek - piątek w godzinach 8-16.

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 651127170