2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Paprotnia
Dodane 12 kwietnia 2024

Samodzielna/-y Księgowa/-y

Lokalizacja

Paprotnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Atlantic Group s.c.

Firma Atlantic Group s.c. z siedzibą w Paprotni zajmującą się importem i sprzedażą domków kempingowych z wieloletnim doświadczeniem na rynku poszukuje osoby na stanowisko Samodzielna/y Księgowa/y

Miejsce pracy: Sochaczew (okolice), Paprotnia (pow. sochaczewski)

Ogólny zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przyjętą polityką rachunkowości oraz przepisami podatkowymi,

  • wycena aktywów i pasywów oraz ustalanie wyniku finansowego,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i zapasów,

  • przygotowywanie raportów i bieżących analiz, dla potrzeb efektywnego zarządzania spółką i bieżącego finansowania działalności,

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie preferowane kierunki finansowo-ekonomiczne, udokumentowane co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku księgowym lub praca w biurze rachunkowym,

  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o ubezpieczeniach społecznych, aktualnych przepisów podatkowych

  • Sumienność, samodzielność, zdolności analityczne oraz umiejętność organizacji pracy własnej,

  • mile widziana znajomość obsługi programu księgowego ENOVA.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość osobistego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,

  • stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Paprotnia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Paprotnia
ID: 674061738