2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Samodzielna/y Księgowa/y

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Bydgoski Park Przemysłowo - Technologiczny Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Ewidencja dokumentów księgowych,

  • Analiza rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,

  • Ewidencja wyciągów bankowych,

  • Analiza należności przeterminowanych i raportowanie.

  • Miesięczne, kwartalne, roczne zamkniecie ksiąg rachunkowych oraz sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych, informacja dodatkowa)

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji

  • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych

  • Prowadzenie rozliczeń podatkowych

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych JPK-VAT, CIT, oraz innych wymaganych przepisami prawa

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, banki, instytucje finansowe, doradcy podatkowi)

  • Przygotowanie zestawień, raportów, analiz na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych

Oczekujemy:

  • Wykształcenie kierunkowe (Finanse, Rachunkowość)

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wymagamy doskonałej znajomości przepisów księgowych oraz umiejętności interpretacji i stosowania aktualnych przepisów podatkowych

  • biegłej znajomości obsługi programów księgowych Symfonia i Enova oraz pakietu MS Office, w szczególności Excela

Oferujemy:

  • umowa o pracę,

  • współpraca i wsparcie zespołu,

  • przyjazna atmosfera,

  • możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych,

  • równoważny czas pracy,

  • dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • prywatna opieka medyczna,

  • parking dla pracowników,

  • dofinansowanie wypoczynku.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. z siedzibą w: Bydgoskich Przemysłowców 6, 85-862 Bydgoszcz (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 911047751