2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Bydgoszcz
Dodane 11 kwietnia 2024

Samodzielna/y Księgowa/y - Kadrowa/y

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeżeli masz dość pracy dla 100 klientów, jeżeli pragniesz spokoju i stabilizacji, to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Size spółka z o.o. wraz z podmiotami powiązanymi, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Samodzielna Księgowa-Kadrowa lub Samodzielny Księgowy-Kadrowy

Podstawowe parametry: bez produkcji i magazynu, same usługi, kilka faktur w miesiącu przychodowych, do 200 kosztowych, ok. 10 umów o pracę, ok 100 umów-zlecenie

Zadania:

  • prowadzenie rozliczeń 3 (docelowo 4) spółek z o.o. oraz 1 jdg

  • dekretacja i księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym Rewizor Nexo oraz MK RP

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych

  • przygotowywanie sprawozdań, raportów oraz analiz na potrzeby Zarządu, banków oraz innych instytucji zewnętrznych

  • sporządzanie deklaracji i prowadzenia dokumentacji podatkowej (CIT, VAT, JPK)

  • prowadzenie rejestru środków trwałych

  • wystawianie faktur (ok 10 miesięcznie)

  • prowadzenie kasy spółki i księgowanie raportów kasowych

  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, ZUS, GUS)

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej,

  • sporządzanie listy płac,

  • sporządzanie i wysyłanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS

  • współpraca z innymi działami organizacji w zakresie księgowości

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wiedza z zakresu księgowości, prawa podatkowego oraz prawa pracy

  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i sumienność

  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz analitycznego myślenia

  • znajomość programy Rewizor Nexo, MK RP oraz Płatnika

  • swoboda w posługiwaniu się programem MS Excel

Oferta:

Umowa o pracę, lub B2B

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 865136072