2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Ostrów Wielkopolski
Dodane 10 maja 2024

Samodzielna/y księgowa/y w biurze rachunkowym

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

W związku ze stałym rozwojem oraz pozyskiwaniem nowych klientów, poszukujemy pracownika do naszego biura rachunkowego z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego.

Zakres obowiązków:

·         obsługa klientów biura w zakresie ksiąg rachunkowych oraz podatkowych,

·         przygotowywanie i sporządzanie deklaracji PIT, CIT, VAT, Intrastat, GUS,

·         reprezentowanie klientów przed stosownymi urzędami,

·         uzgadnianie kont księgowych,

·         sporządzenie sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości,

·         bieżący kontakt z klientami.

Wymagania:

·         min. rok doświadczenia zawodowego,

·         znajomość przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości,

·         znajomość programów Insert GT/Nexo (znajomość obsługi programu Saldeo będzie dodatkowym atutem)

·         umiejętność organizacji pracy własnej,

·         odpowiedzialność za powierzone zadania,

·         umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

·         zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         duża samodzielność w działaniu,

·         wsparcie merytoryczne oraz możliwość współpracy z biegłym rewidentem oraz doradcą podatkowym,

·         dostęp do platform branżowych,

·         wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od uzyskanego obrotu,

·         dofinansowanie do kart Multisport,

·         Zatrudnienie na umowa o pracę lub kontrakt B2B,

·         Możliwość pracy hybrydowej - stacjonarnie i zdalnie według ustaleń.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu (RODO). Oświadczam, że zgoda jest dobrowolna i przyjmuję do wiadomości, że może zostać odwołana w każdym czasie."

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 843697591