2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Śródka
Dodane Dzisiaj o 09:47

Samodzielny/a Księgowy/a

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Śródka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie ze standardami sprawozdawczości finansowej,

  • nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi, analiza danych w systemie księgowym,

  • odpowiedzialność za proces zamknięcia ksiąg,

  • nadzorowanie rozliczeń podatkowych (VAT, CIT, PIT) oraz sprawozdawczości GUS i NBP,

  • odpowiedzialność za automatyzację procesów księgowych oraz usprawnienie systemu Symfonia,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, organami podatkowymi oraz zarządem,

  • wsparcie kierownictwa firmy w zakresie optymalnych rozwiązań księgowych oraz podatkowych.

Wymagania pracodawcy:

  • minimum 5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku w księgowości,

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, finansowe lub w zakresie rachunkowości,

  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego w szczególności znajomość całego procesu księgowego — zamknięcie miesiąca i sporządzenie sprawozdań rocznych,

  • biegła znajomość MS Excel – doświadczenie związane z systemami Symfonia

  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego podejmowania decyzji.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę/możliwe B2B

  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji,

  • bardzo dobre warunki pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w miłej atmosferze

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Śródka
ID: 900367362