2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Psie Pole
Dodane 05 maja 2024

Samodzielny/-a Księgowy/-a

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań związanych z księgowaniami i weryfikacją poprawności dokumentów

  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań

  • ewidencjonowanie transakcji i operacji księgowych w systemie księgowym (m. in. księgowanie wyciągów bankowych, faktur zakupowych, faktur sprzedażowych, faktur korygujących, raportów kasowych)

  • uzgadnianie kont magazynowych i kont rozliczenia zakupu

  • rozliczanie inwentaryzacji towarów

  • sporządzanie sprawozdawczości finansowej

  • usprawnianie istniejących procesów we współpracy z zespołem

  • sporządzanie deklaracji PIT i VAT, JPK, CIT

  • kontakt z urzędami, klientami, instytucjami współpracującymi

  • wystawianie faktur na żądanie klienta

  • przygotowywanie raportów dla Zarządu

  • współpraca z Działem Kadr, księgowanie list płac

  • wprowadzenie przelewów do banku

Nasze wymagania

  • znajomość programu Optima - warunek konieczny

  • wykształcenie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse)

  • samodzielność, doświadczenie w obsłudze spółek komandytowych

  • doświadczenie w pracy w księgowości lub w pionie finansowym

  • odpowiedzialność, sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • umiejętność zarządzania sobą w czasie

  • samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobra znajomość prawa podatkowego i rachunkowości

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Word i MS Excel w stopniu bardzo dobrym

  • wiedza z zakresu zagadnień dotyczących obrotu towarowego i gospodarki magazynowej

To oferujemy

  • samodzielną i stabilną pracę w dynamicznym i zgranym zespole

  • interesujące wyzwania

  • stabilny system wynagrodzenia

  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

  • praca w nowoczesnym biurze na ul. Opatowickiej 132

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 909214723