2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Fabryczna
Dodane 14 kwietnia 2024

Samodzielny/a Ksiegowy/a- Biuro Rachunkowe

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Biuro Rachunkowe w centrum Wrocławia zaprasza do aplikowania na stanowisko Samodzielnej/-ego Księgowej/-ego.

Kim jesteśmy :

Jesteśmy Kancelarią Księgową, która ceni sobie profesjonalizm, dokładność oraz rozwój naszych pracowników. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w księgowości, która dołączy do naszego zespołu i wspomoże nam w dalszym rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych, KPiR oraz innych ewidencji podatkowych.

  • Kompleksowa obsługa firm wraz z przygotowaniem sprawozdań finansowych.

  • Profesjonalna obsługa klientów oraz utrzymywanie stałego kontaktu mailowego i telefonicznego

  • Efektywna współpraca z instytucjami zewnętrznymi (Urząd Skarbowy, ZUS, itp.).

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w księgowości na samodzielnym stanowisku

  • Znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego.

  • Umiejętność obsługi programu Symfonia.

  • Wysokie kompetencje interpersonalne i umiejętność pracy w zespole.

  • Zorganizowanie i umiejętność pracy pod presją czasu (terminowość).

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w rozwijającym się biurze z przyjazną atmosferą.

  • Możliwość pracy w elastycznym trybie - stacjonarnie lub zdalnie.

  • Dostęp do szkoleń i wsparcie w dalszym rozwoju zawodowym.

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, własną działalność gospodarczą (B2B) lub zlecenie.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 886828315