2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Sobolew
Dodane 31 maja 2024

Samodzielny/a Księgowy/a

Lokalizacja

Sobolew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fabryka Odzieży GARMENT Tomasz Pełka poszukuje kandydata na stanowisko Samodzielny/a Księgowy/a.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • Weryfikacja i ewidencja dokumentów finansowo-księgowych,

  • Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych według określonych standardów,

  • Odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń podatkowych (VAT, CIT, PIT),

  • Sporządzanie deklaracji Intrastat, PFRON,

  • Uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • Sporządzanie analiz, raportów i rozliczeń,

  • Prowadzenie obsługi kadrowej i płacowej,

  • Reprezentowanie firmy przed organami podatkowymi,

  • Współpraca z instytucjami finansowymi w zakresie prowadzonych spraw.

Nasze wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze ksiąg rachunkowych,

  • Wykształcenie kierunkowe mile widziane,

  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • Otwartość na długofalową współpracę,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, a także samodzielność i zaangażowanie,

  • znajomość systemów ERP Optima będzie dodatkowy plusem.

Oferujemy:

·       Umowę o pracę,

·       Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

·       Pracę od poniedziałku do piątku,

·       Pracę w systemie jednozmianowym,

·       Atrakcyjne wynagrodzenie,

·       Miłą atmosferę w pracy,

Lokalizacja

Sobolew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sobolew
ID: 918924316