2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubuskie
  6. Księgowość - Zielona Góra
Julia
Dodane 23 maja 2024

Samodzielny księgowa/ księgowy

Wynagrodzenie

6 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaKadra kierownicza

Spółka INTRA SA istnieje na rynku transportowym od ponad 30 lat i jest jednym z leaderów w zakresie logistyki materiałów sypkich. Spółka jest największa w swojej branży i cieszy się uznaniem i zaufaniem na rynku polskim oraz europejskim.

Poszukiwane stanowisko: Księgowa

miejsce pracy: Zielona Góra, Zacisze 16A

Zadania:

·       Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości spółki

·       Nadzór nad prawidłowym sporządzaniem deklaracji podatkowych VAT i CIT

·       Kontrola prawidłowości regulacji należności i zobowiązań

·       Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych

·       Bieżąca współpraca z Zarządem w zakresie inicjowania i wdrażania oraz optymalizacji procedur finansowo-księgowych oraz doskonalenie procesów biznesowych

·       Przygotowywanie analiz, kalkulacji oraz raportów na potrzeby wewnętrzne Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych

·       Współpraca z audytorami oraz instytucjami kontrolującymi w zakresie prowadzonych audytów i kontroli

Wymagania:

-       Wykształcenie kierunkowe

- Mile widziane doświadczenie w pracy w programie Comarch XL lub PC Business PRO

-      Roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

-      Szeroka wiedza w zakresie zagadnień podatkowych i księgowych

-      Zdolność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy, rzetelność, komunikatywność, uczciwość.

·       Chęć rozwoju zawodowego oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

·       Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  •  Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie,
  •  Szkolenia branżowe
  •  Wybór formy zatrudnienia (umowa o prace lub B2B)
  •  Dużą samodzielność w działaniu oraz wsparcie pozostałych pracowników
  •  Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • Miłą atmosferę w pracy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 601113571