2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Kłobuck
Dodane 28 maja 2024

Samodzielny Księgowy

Lokalizacja

Kłobuck

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka Schultz Seating Poland wchodząca w skład międzynarodowej grupy posiadającej ponad 50-letnie doświadczenie w branży meblarskiej, producent metalowych komponentów oraz gotowych mebli tapicerowanych poszukuje osoby na stanowisko:

  SAMODZIELNY  KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Kłobuck

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o specjalności rachunkowość,

  • Znajomość Ustawy o Rachunkowości, przepisów podatkowych,

  • Wskazana znajomość procesów produkcyjnych, programów Optima oraz XL,

Obowiązki:

  • Znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem pełnej księgowości firmy,

  • Dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych,

  • Uzgadnianie rozrachunków i transakcji finansowych,

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi,

  • Sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP,

  • Ścisła współpraca z zarządem oraz innymi działami firmy,

  • Przechowywanie dowodów księgowych i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów finansowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie,

  • Sponsorowany pakiet medyczny,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Szkolenia

Lokalizacja

Kłobuck,

Śląskie

Śląskie, Kłobuck
ID: 918245646