2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Lublin
Dodane 18 kwietnia 2024

Samodzielny Księgowy

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nowoczesna firma handlowa zajmująca się sprzedażą sprzętu AGD zaprasza Samodzielnego Księgowego do pracy w Lublinie

Jeśli potrafisz prawidłowo sporządzać sprawozdania finansowe (P&L, CashFlow, Bilans), potrafisz prowadzić księgi rachunkowe firmy i znasz polskie przepisy? W takim razie jesteś naszym idealnym kandydatem! Wyślij CV na numer +380990231475 (Viber/Telegram/WhatsApp).

Zadania, przed którymi staniesz:

• Prowadzenie dokumentacji finansowej sklepów internetowych (ukraiński, polski);

• Organizować i wdrażać rachunkowość zarządczą przedsiębiorstwa zgodnie z polskim ustawodawstwem;

• Proponować i instalować oprogramowanie do rachunkowości zarządczej;

• Sporządzić bilans przedsiębiorstwa, w szczególności środki trwałe i inne aktywa trwałe, salda towarowe, środki pieniężne, należności, zobowiązania;

• Prowadzenie wzajemnych rozliczeń i rozliczeń z kontrahentami;

• Planuj i dokonuj płatności;

• Zachowaj podstawową dokumentację i przepływ dokumentów;

• Kontroluj i obliczaj płace.

Znasz powyższą funkcjonalność, chcesz udoskonalić swoje umiejętności księgowe/finansowe? Wyślij CV na numer +380990231475 (Viber/Telegram/WhatsApp).

Firma oferuje:

• Dobry poziom wynagrodzenia – 6000 – 8000 zł;

• Godziny pracy od poniedziałku do piątku;

• Premie za efektywną pracę;

• Rozwój zawodowy;

• Wygodne biuro;

• Lokalizacja – Lublin.

Szukasz stabilnej pracy w firmie, która ceni swoich pracowników? W takim razie ta oferta jest dla Ciebie! Wyślij CV na numer +380990231475 (Viber/Telegram/WhatsApp).

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912369095