2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Bytom
Dodane 30 kwietnia 2024

Samodzielny Księgowy/a

Wynagrodzenie

4 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

W związku z rozwojem i pozyskaniem nowych klientów Kancelaria Podatkowa Łukowska-Chmiel i Wspólnicy zatrudni osobę z doświadczeniem na stanowisko : Samodzielny Księgowy/a.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych zgodnie z wymogami polskiego prawa i krajowych standardów sprawozdawczych,

  • Prowadzenie książki przychodów i rozchodów

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT),

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości

  • Współpraca oraz sporządzanie dokumentacji na potrzeby organizacji i instytucji zewnętrznych ( m.in. US, ZUS, GUS, banki),

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów finansowych i ich archiwizowanie

  • Aktywny kontakt z Klientami Kancelarii

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku księgowym

  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

  • Znajomość programu księgowego Comarch Optima oraz pakietu Microsoft, w tym programu Excel;

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Pracę w godzinach 8:00-16:00

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, poprzez organizowane szkolenia branżowe

  • Premię od pozyskanych klientów

  • Miejsce na odpoczynek

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 915460383