2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubuskie
  6. Księgowość - Zielona Góra
Service Jobs sp. z o. o.
Dodane 03 maja 2024

Samodzielny Księgowy/a PRACA HYBRYDOWA

Wynagrodzenie

11 999 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Agencja Pracy Service Jobs obecnie dla swojego klienta poszukuje kandydata na stanowisko Samodzielny/a Księgowy/a.

Lokalizacja: Szprotawa ( woj. lubuskie)

Wynagrodzenie: Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 12 000 zł

System pracy: Praca w systemie hybrydowym (2 dni tygodniowo praca z domu)

Wymagania na Stanowisku:

  • Znajomość lokalnych przepisów GAAP i przepisów podatkowych

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (2-3 lata)

  • Umiejętność pracy w grupie i chęć do rozwoju wraz z firmą

  • Bardzo dobra komunikacja w języku angielskim (min. B2)

  • Doświadczenie w pracy z SAP będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Rozliczanie poszczególnych okresów obrotowych w księgach rachunkowych

  • Weryfikacja prac i rozliczeń prowadzonych przez biuro rachunkowe (docelowo samodzielne rozliczenia)

  • Uzgodnienia kont bilansowych i ustaleń międzygrupowych

  • Naliczanie i rozliczanie podatków oraz sprawozdawczość podatkowa

  • Terminowe przygotowanie lokalnych, ustawowych sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Przeprowadzanie analiz w obszarach takich jak sprzedaż, rentowność oraz KPI działu

  • Proponowanie i rozwijanie inicjatyw związanych z ciągłym doskonaleniem procesów

  • Praca w programie SAP

Co Możemy Zaoferować:

  • Pracę w zwinnym środowisku i kulturze pracy opartej na wzajemnym szacunku

  • Pracę w systemie hybrydowym

  • Możliwości rozwoju wraz z rozwojem firmy

  • Międzynarodowe standardy pracy w nowoczesnej organizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij nam swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Agencja Pracy Service Jobs

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 914184723