2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Świętokrzyskie
  6. Księgowość - Busko-Zdrój
Dodane 30 kwietnia 2024

Samodzielny Księgowy k/m MAGTRANS Busko Zdrój

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Busko-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania na stanowisku:

  • kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych

  • rozliczanie kosztów związanych z podróżami służbowymi

  • uzgadnianie sald księgi głównej

  • bieżąca kontrola i rozliczanie kontrahentów,

  • rozliczanie kosztów międzyokresowych i zaliczek

  • rozliczanie podatku VAT w transakcjach krajowych i zagranicznych (nabycie wewnątrzwspólnotowe, import)

  • sporządzanie deklaracji podatkowych, plików JPK

  • przygotowywanie przelewów bankowych

  • przygotowywanie raportów na potrzeby GUS

  • udział w przygotowaniu rocznego sprawozdania finansowego Spółki

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia)

  • doświadczenie w pracy w księgowości min 2 lata

  • praktyczna znajomość ustawy CIT, VAT

  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości

  • doświadczenie i wiedza w zakresie sporządzania sprawozdań do GUS

  • dobrze rozwinięte umiejętności analityczne

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz zaangażowanie w realizację wspólnych celów

  • znajomość pakietu MS Office/ Google Workspace

 Nasza oferta:

  • praca w stabilnej firmie, o uznanej renomie i pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • system premiowy po okresie wdrożenia

  • praca stacjonarna w siedzibie firmy, w Busku-Zdroju

  • nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy

  • zaplanowany proces wdrożenia do pracy

  • karta MultiSport Benefit z dofinansowaniem, nauka języka obcego

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Busko-Zdrój,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Busko-Zdrój
ID: 878635274