2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Chełm
Dodane 25 kwietnia 2024

Samodzielny Księgowy/Księgowa

Wynagrodzenie

6 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chełm

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Samodzielny/a księgowy/księgowa w biurze rachunkowym

W związku z dynamicznym rozwojem biura rachunkowego poszukujemy osoby do pracy  na samodzielny księgowy/księgowa. Proponujemy pracę na pełen etat.

 Miejsce pracy: Chełm

Zakres obowiązków

·         Księgowanie dokumentów KPiR lub prowadzenie ksiąg handlowych

·         Sprawdzanie dokumentów pod względem merytorycznym

·         Sporządzanie deklaracji podatkowych

·         Bieżąca obsługa klientów

·         Przygotowywania raportów oraz sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

·         Znajomości zagadnień związanych z prowadzeniem KPiR lub pełnych ksiąg

·         Znajomości przepisów podatkowych w zakresie PIT i VAT  lub zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT)

·         Doświadczenia zawodowego co najmniej 2 letniego w prowadzeniu KPiR lub pełnych ksiąg

·         Samodzielności oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki

·         Komunikatywności, umiejętności współpracy w zespole

·         Dobrego zarządzania swoim czasem pracy

Oferujemy

·         Pracę w rozwijającym się biurze rachunkowym

·         Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu posiadanego doświadczenia od 6000,00 do 6500,00 brutto

·         Bardzo przyjazną atmosferę w miłym i zgranym zespole doświadczonych księgowych

·         Pakiet szkoleń, które rozszerzą Twoje umiejętności i kompetencje oraz zaktualizują wiedzę

Lokalizacja

Chełm,

Lubelskie

Lubelskie, Chełm
ID: 848259990