2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Kalisz
Dodane 16 kwietnia 2024

Samodzielny księgowy/księgowa

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Lis poszukuje pracownika na stanowisko: Samodzielny Księgowa/Księgowy

Zakres obowiązków:

  • Kontrola i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;

  • Księgowanie, dekretowanie i kompletowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • Analizowanie kont rachunkowych pod kątem prawidłowości zapisów księgowych,

  • Sporządzanie sprawozdań budżetowych i finansowych, analiz zestawień,

  • Segregacja dokumentacji, sporządzanie pism urzędowych, archiwizacja dokumentów,

  • Udostępnianie dokumentów klientom wewnętrznym i zewnętrznym,

  • Bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi,

  • Współpraca z firmami windykacyjnymi;

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne – rachunkowość, finanse;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata ;

  • Bardzo dobra obsługa komputera (MS Office, programy księgowe, arkusze kalkulacyjne);

  • Rzetelność i uczciwość;

  • Znajomość księgowości firmy z branży handlowo-usługowej

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • umowę o pracę;

  • karta Multisport,

  • ubezpieczenie grupowe

  • opieka medyczna

  • szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego CV, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 910768905