2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Komandoria
Dodane 10 maja 2024

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Kontrola sald należności i zobowiązań

  • Zamykanie okresów księgowych (miesiąc, kwartał, rok)

  • Uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej

  • Analiza obrotów i sald

  • Sporządzanie kalkulacji podatkowych (VAT, PIT, CIT)

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku

  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • Doświadczenie w rozliczaniu transakcji międzynarodowych (import, eksport, różnice kursowe)

  • Mile widziana znajomość kadr i płac oraz programu Płatnik

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Dynamiczny rozwój zawodowy przy obsłudze firm z różnych branż

  • Dostęp do zasobów merytorycznych, baz wiedzy oraz platform szkoleniowych

  • Nowoczesne oprogramowanie wspierające pracę, elektroniczny obieg dokumentów, 2 monitory

  • Praca wyłącznie na dokumentach elektronicznych

  • Samodzielność w zakresie organizowania pracy własnej

  • Elastyczny czas pracy

  • Biuro blisko centrum Poznania - przy przystanku tramwajowym

  • Darmowy parking

  • Miła atmosfera, zgrany zespół i dobre warunki pracy

  • Premie świąteczne/okolicznościowe

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 917382592