2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Instytut Nauk Geologicznych Polskiej Akademii Nauk poszukuje osoby na stanowisko

Samodzielny księgowy

 w Ośrodku Badawczym w Warszawie

Wymiar czasu pracy: pełen etat, najchętniej od zaraz.

System pracy: stacjonarny lub hybrydowy z przewagą pracy stacjonarnej.

Zadania przypisane do stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej ewidencji księgowej: wystawianie faktur sprzedaży, dekretowanie, wprowadzanie, księgowanie dokumentów zakupu.

  • Prowadzenie pełnej ewidencji księgowej środków trwałych zgodnie z obowiązującymi  przepisami.

  • Kontrola formalna i rachunkowa dokumentów finansowych, dekretacja i księgowanie zdarzeń gospodarczych, raportów kasowych i bankowych.

  • Prowadzenie kasy gotówkowej złotowej.

  • Rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych.

  • Uzgodnienia rejestrów i sporządzanie deklaracji VAT.

  • Obsługa portalu GUS,  PFRON, POLON.

  • Prowadzenie rozliczeń i analiza  kosztów projektów badawczych w tym unijnych zgodnie z zawartymi umowami.

  • Bieżąca analiza kont bilansowych i wynikowych.

  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych.

  • Współpraca z Głównym Księgowym Instytutu oraz innymi pracownikami działu księgowego i administracyjnego.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe na kierunku finanse, rachunkowość lub pokrewnym.

  • Praktyczna znajomości polskich przepisów dotyczących rachunkowości, podatków, finansów publicznych.

  • Doświadczenie z zakresu rozliczeń projektów unijnych.

  • Znajomość oprogramowania CDN Optima będzie atutem.

  • Min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel.

Oferujemy:

  • Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego dodatkowego.

  • Dopłatę do karty Multisport.

  • Świadczenia w ramach ZFŚS.

  • Pracę w miłym zespole.

 Planowany początek zatrudnienia:  06.05.2024 r.

Przystępując do konkursu należy dostarczyć:

 1) CV;

2) oświadczenie RODO.

 Sposób aplikowania:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy portalu.

 Informacje i zastrzeżenia:

 Rozmowy kwalifikacyjne prowadzone będą tylko ze wstępnie wybranymi kandydatami.

ING PAN zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Informacja RODO: Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., zwanego dalej RODO, Instytut Nauk Geologicznych PAN informuje, że:

  • administratorem danych osobowych przesłanych przez kandydatów (dalej: dane osobowe) jest Instytut Nauk Geologicznych Polskiej Akademii Nauk, zwany dalej ING PAN, z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 51*********18;

  • kontakt do inspektora ochrony danych osobowych w ING PAN: ingpanETtwarda.pan.pl – w temacie prosimy wpisywać RODO i rodzaj sprawy;

  • dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b RODO;

  • odbiorcą danych osobowych będzie ING PAN;

  • dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;

  • dane osobowe będą przechowywane przez okres do sześciu lat do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora danych osobowych;

  • każdy zgłaszający ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

  • kandydat ma prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych jego dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

  • podanie przez kandydata danych osobowych jest niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji i udziału w niej.

  • Kandydat jest zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie nierozpatrzenie kandydatury.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911914078