2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Oświęcim
Dodane 18 kwietnia 2024

Samodzielny Księgowy w biurze rachunkowym

Lokalizacja

Oświęcim

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Do naszego biura rachunkowego poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnego Księgowego.

Miejsce: Oświęcim

Termin: od zaraz

Forma współpracy: UP/UZ lub B2B

Ilość pracy: 50-160 godzin / miesięcznie z możliwością pracy hybrydowej

Wynagrodzenie: do ustalenia

Wymagania:

- minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu Księgi Handlowej („od A do Z”)

- biegła znajomość Insert Rewizor Nexo PRO lub COMARCH ERP OPTIMA

- samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków

Główne zadania:

- samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych przydzielonej grupy klientów

- uzgadnianie zapisów na kontach księgi głównej

- rozliczanie, weryfikacja i ewidencjonowanie delegacji krajowych i zagranicznych

- kalkulacja podatków, sporządzanie deklaracji podatkowych

- koordynacja procesu zamknięcia miesiąca

- kontrola poprawności księgowanych dokumentów i rozliczeń sald kont księgowych

- sporządzenie sprawozdań finansowych

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV przez platformę OLX

WAŻNE:

Poszukujemy solidnego współpracownika do długoletniej współpracy.

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 910570681