2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Kucharz - Inowrocław
Dodane 18 kwietnia 2024

Samodzielny kucharz

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Otwieramy nowe miejsce na mapie Inowrocławia! Do swojego zespołu poszukujemy Samodzielnego Kucharza.

Współpraca z Nami pozwoli Ci rozwijać pasję do gotowania- jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i kreatywność. Ciągle się rozwijamy i poszerzamy swoje horyzonty, dlatego szukamy osoby otwartej i gotowej na nowe wyzwania.

Jeśli masz głowę pełną pomysłów, jesteś zorganizowany/a i masz doświadczenie jako Kucharz chętnie podejmiemy współpracę.

Zakres obowiązków:

  • znajomość i umiejętność stosowania zasad i procedur związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy w kuchni,

  • przygotowywanie posiłków i napojów zgodnie z wytycznymi Szefa Kuchni,

  • samodzielność i odpowiedzialne podejście do pracy,

  • sprawnie obsługiwanie i konserwacja sprzętu kuchennego, takiego jak kuchenki, piece, mikser, itp.

  • zapewnienie ciągłości dostaw i wykorzystanie produktów spożywczych zgodnie z datami przydatności do spożycia,

  • sprawne komunikowanie się z innymi członkami zespołu kuchennego w celu koordynacji działań,

  • wsparcie w organizacji i przygotowywaniu przyjęć i cateringu

  • umiejętność samodzielnego liczenia foodcostów oraz tworzenie ofert na różne okazje.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, kreatywnym zespole,

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,

  • tryb zmianowy (12-to godzinny),

  • posiłek w trakcie dnia pracy.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy jako samodzielny kucharz,

  • pasji do gotowania, tworzenia i kreowania,

  • aktualnych badań sanitarno- epidemiologicznych.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania czekamy na Twoje CV. Składać je można za pośrednictwem platformy OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 912679810