2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Zator
Dodane 14 kwietnia 2024

***Scandinavia Resort - kelner/kelnerka - barman/barmanka***

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zator

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Scandinavia Resort w Zatorze zatrudni pracownika na stanowiskach kelner/kelnerka oraz barman/barmanka. Praca ma charakter sezonowy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu :)

Miejsce pracy - Scandi Restaurant, Zator ul. Stawowa 15.

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie zamówień od gości

  • Serwowanie posiłków i napojów, dbanie o estetykę i prezencję serwowanych dań

  • Przygotowywanie koktajli i napojów

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta, dbanie o zadowolenie klienta

  • Sprzątanie i utrzymanie porządku w miejscu pracy

  • Obsługa kasy i przyjmowanie płatności od klientów

  • Przygotowywanie i ustawianie stołów, dbanie o atrakcyjny wygląd sali

  • Pomoc w organizacji imprez i bankietów

  • Dobrze zorganizowany czas pracy, sprawnie zarządzanie wieloma zadaniami jednocześnie

  • Dbanie o dobrą komunikację z kolegami z zespołu i przełożonymi

  • Zachowanie wysokiej kultury osobistej i profesjonalizmu w kontaktach z klientami

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako kelner / kelnerka - barman / barmanka

  • Umiejętność obsługi klienta w sposób profesjonalny i uprzejmy

  • Znajomość podstawowych zasad etykiety kelnerskiej

  • Umiejętność obsługi zastawy stołowej i narzędzi gastronomicznych

  • Kreatywność i inicjatywa w promowaniu produktów i usług lokalu

  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu

  • Zdolność do pracy w zespole i współpracy z innymi pracownikami

  • Punktualność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów w relacjach z klientem.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

  • Pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki,

  • Zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne,

  • Wynagrodzenie adekwatne do poświęconego czasu i osiąganych rezultatów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 904372725