2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 29 kwietnia 2024

Segregacja europalet, praca fizyczna bez znajomości języka

Wynagrodzenie

9 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Personnel International BPO z siedzibą w Gliwicach oferuję pracę na stanowisku

pracownik magazynu-segregacja/sortowanie palet

bez znajomości j.niemieckiego

nie wymagamy doświadczenia

praca od zaraz

Pokój dwuosobowy

-Nordersted (dojazd komunikacją miejską )

Zakres obowiązków:

  • segregacja palet wg. danej kategorii na słupki/sztaple

  • wizualna kontrola jakości palet

  • ustawianie słupków z palet za pomocą wózka podnośnikowego "paleciaka "

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • dynamika pracy i sprawność fizyczna,

  • obywatelstwo polskie

  • gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy na terenie Niemiec

  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową na pełny etat (ubezpieczenie A1,podatki odprowadzane w Niemczech),

  • stawka godzinowa 13 ,50€ brutto+ premie wydajnościowe

  • dodatki za nadgodziny + 25%, święta +100%

  • zapewnione minimum 40H tygodniowo

  • pierwsza umowa na 6 miesięcy

  • brak Zeitkonta (wszystkie godziny są wypłacane)

  • dodatek paliwowy w wysokości 80 € brutto/msc –dla osób z samochodem

  • odpłatne zakwaterowanie w pensjonatach na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy- 350 euro /msc- pokoj dwuosobowy

  • możliwość pobierania zaliczek już po pierwszym tygodniu pracy

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

  • zatrudnienie zdalne

  • wynagrodzenie zgodne z niemieckim taryfikatorem płacowym IGZ

Certyfikat Agencji: 5703

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 913588149