2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Węgorzewo
Dodane 25 kwietnia 2024

SEKRETARKA/Pracownik biurowy w firmie Northman

Lokalizacja

Węgorzewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli jesteś otwarta na zmiany, interesuje Cię rozwój swoich kompetencji oraz jesteś solidna i pracowita aplikuj na stanowisko:

SEKRETARKA /PRACOWNIK BIUROWY w firmie „Northman”

Wymagania pracodawcy

·        Zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków, oraz dobrej organizacji pracy,

·        Rzetelne i efektywne wykonywanie prac administracyjnych,

·        Przestrzeganie tajemnicy służbowej,

·        Mile widziana znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym, oraz posiadanie prawo jazdy kat. B,

·        Pozytywne nastawienie i dynamizm w działaniu,

·        Odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość.

Główne zadania

·        Kompleksowe administrowanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,

·        Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji,

·        Organizacja i koordynacja kalendarza spotkań na sali konferencyjnej

·        Obsługa zamówień art. biurowych i przemysłowych,

·        Obsługa kurierska – zamawianie kuriera, wysyłanie o odbieranie przesyłek, składanie ewentualnych wyjaśnień i reklamacji,

·        Skanowanie dokumentów kosztowych do systemu i przekazywanie do dz. Księgowości,

·        Przekierowywanie dokumentów w systemie wewnętrznym na właściwe ścieżki do akceptacji,

·        Wsparcie działów w różnych działaniach.

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        System pracy jednozmianowy,

·        Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji,

·        Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,

Lokalizacja

Węgorzewo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Węgorzewo
ID: 914370218