2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Przeźmierowo
Dodane 08 maja 2024

Sekretarka/ rejestratorka medyczna/ asystentka / koordynator recepcji

Wynagrodzenie

28 - 33,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Przeźmierowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Inny, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Sekretarka medyczna

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku kompleksowej obsługi pacjenta w klinice stomatologicznej.

  • Wymagane wykształcenie minimum średnie;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Dyspozycyjność;

  • Zaangażowanie;

    Zadania zawodowe:

    • organizowanie pracy biurowej zgodnie z obowiązującymi przepisami;

    • prowadzenie dokumentacji medycznej stosowanej w lecznictwie (karty zdrowia pacjentów, rejestry chorych itp.);

    • przygotowywanie pod względem technicznym pomocy dydaktycznych i środków audiowizualnych, stosowanych do edukacji zdrowotnej (ulotki, hasła propagandowe, foldery itp.);

    • zestawianie danych statystycznych, służących do analiz, sprawozdań statystycznych i opracowań naukowych;

    • przygotowywanie, na polecenie przełożonych, sprawozdań z działalności placówki służby zdrowia;

    • przygotowywanie, aktualizacja i wprowadzanie danych statystycznych do baz danych;

    • informowanie klientów i pacjentów (ustnie i pisemnie) o usługach zdrowotnych, warunkach formalnych i finansowych ich świadczenia w klinice;

    • prowadzenie rozliczeń i ewidencji finansowej za wykonane usługi medyczne, wystawianie rachunków i zaświadczeń finansowych;

    • prowadzenie rejestrów korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz rozprowadzanie jej na terenie placówki ;

    • przygotowywanie treści korespondencji wysyłanej i zarządzeń wewnętrznych na polecenie przełożonych;

    • na polecenie przełożonych pisanie na maszynie i komputerze informacji dla chorych i innych tekstów.

prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym poprzez OLX.

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 786995882