2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Śląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Tarnowskie Góry
Dodane 20 kwietnia 2024

Sekretarka/sekretarz

Wynagrodzenie

5 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma z Tarnowskich Gór zajmująca się dystrybucją wyrobów medycznych, poszukuje osoby na stanowisko sekretarki/sekretarza.

Zadania osoby na tym stanowisku to:

– kompleksowe wsparcie przełożonego w realizacji codziennych zadań,

– organizacja i koordynacja wydarzeń i spotkań,

– czynny udział w spotkaniach,

– dbałość o terminową realizację zadań oraz o właściwy przepływ informacji,

– wyszukiwanie ofert, wycen.

Poszukujemy osoby, która:

– jest w pełni dyspozycyjna i chce pracować w zadaniowym czasie pracy,

– wykazuję duże zaangażowanie w wykonywaną pracę,

– posiada umiejętność wyznaczania sobie priorytetów oraz planowania własnego czasu pracy i wywiązywania się z ustalonych harmonogramów,

– posiada umiejętność analitycznego myślenia,

– podejmuje inicjatywę i jest otwarta na nowe wyzwania,

– jest zorganizowana i potrafi organizować,

- jest energiczna i kreatywna,

– język angielski będzie dodatkowym atutem,

– posiada prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

– pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji w branży medycznej,

– kilkuetapowy proces wdrożenia do pracy w firmie, podczas którego nabędziesz wiedzę i poznasz wszystkie tajniki związane z pracą w firmie,

- zdobycie cennego doświadczenia na stanowisku sekretarki/sekretarza,

– w przypadku stałej współpracy samochód służbowy,

– bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania.

Forma współpracy: umowa zlecenie, kontrakt menadżerski, B2B.

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 886059971