2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Dolnośląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Wrocław
  7. Sekretariat, recepcja - Psie Pole
Dodane 02 maja 2024

Sekretarka w KOPRA Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

4 500 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SEKRETARKA w KOPRA Sp. z o.o. - firma z ponad 30-letnią tradycją

znakomita oferta dla osób z Karłowic, Różanki, Kowal i Sołtysowic

Zakres obowiązków:

• prowadzenie sekretariatu firmy - obsługa biura, odbieranie i przekazywanie telefonów, prowadzenie korespondencji firmy (tradycyjnej i elektronicznej), umawianie spotkań Prezesa Zarządu;

• wprowadzanie danych kasowych i bankowych do systemu komputerowego firmy;

• przygotowywanie dokumentów finansowych do dekretacji;

• wprowadzanie rozliczeń działów handlowych oraz oddziałów firmy do programu Microsoft Excel oraz systemu komputerowego firmy;

• dbanie o wyposażenie firmy w odpowiednie ilości materiałów biurowych, środków czystości oraz artykułów żywnościowych (kawa, herbata, cukier, napoje, itd.);

• pomoc sprzedawcy w kulturalnym i zgodnym z oczekiwaniami klienta prowadzeniu sprzedaży.

Wymagania:

• biegła umiejętność obsługi komputera: znajomość edytora tekstów Microsoft Word, arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel, programu komunikacyjnego Microsoft Outlook (w tym do obsługi poczty e-mail);

• umiejętność obsługi urządzeń techniki biurowej: kserokopiarka, faks, centralka telefoniczna, itp.;

• mile widziana znajomość zagadnień księgowości, a przede wszystkim spraw kasowych, bankowych i materiałowych;

• tylko osoby mieszkające we Wrocławiu (firma mieści się na Karłowicach w pobliżu wieży ciśnień);

• nie patrzymy na wiek, ważne są chęci do pracy.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat (firma założona w 1989 r.).

• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powyższym stanowisku.

• pracę w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00.

KOPRA Sp. z o.o. - ogólnopolski dystrybutor urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów związanych z zabezpieczeniami antywłamaniowymi, a w szczególności z dorabianiem kluczy, kontrolą dostępu oraz domowymi, mechanicznymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi.

adres firmy:

ul. Przesmyckiego 19

51-151 Wrocław

tel. 71-333-87-90

OFERTY PROSIMY ZGŁASZAĆ DROGĄ ELEKTRONICZNA na adres: t.bihl[at]kopra.pl lub osobiście w biurze: ul. Przesmyckiego 19 we Wrocławiu (Karłowice w pobliżu wieży ciśnień).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 685206256