2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Opolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Opole
Dodane 06 maja 2024

Sekretarz/sekretarka szkoły OPOLE

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia PRELUDIUM oraz Prywatne Ognisko Artystyczne Preludium w Opolu poszukuje osoby do pracy na stanowisku SEKRETARZ SZKOŁY.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • znajomość pakietu MS Office oraz obsługa urządzeń biurowych

  • znajomość zasad pisowni i łatwość w prowadzeniu korespondencji

  • gotowość do szybkiego opanowania programów Sekretariat, e-Dziennik oraz Systemu Informacji Oświatowej

  • doskonała organizacja pracy i samodzielność

  • wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do ludzi

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków

  • uczciwość i rzetelność

  • chęć dalszego rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie bieżących spraw kancelaryjnych i biurowych według zaistniałych potrzeb, w tym obsługa poczty tradycyjnej i elektronicznej

  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymogami przepisów Ustawy o systemie oświaty, ustawy Prawo oświatowe, Karty Nauczyciela i innych określających funkcjonowanie szkoły

  • wykonywanie wszelkich czynności związanych z ruchem uczniów (przyjęcia, przeniesienia, rezygnacje, informowanie nauczycieli itd)

  • obsługa organizacyjna rekrutacji uczniów, prowadzenie dokumentacji rekrutacyjnej

  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji w szkole (dyrekcja, nauczyciele, rodzice, uczniowie)

  • kontakt z firmami zewnętrznymi

  • dbałość i porządek miejsca oraz stanowiska pracy

  • monitorowanie stanu zaopatrzenia sekretariatu, wody, materiałów szkolnych

  • Prowadzenie archiwum szkolnego i jego dokumentacja

  • obsługa telefonu służbowego

  • terminowe wykonywanie doraźnie zleconych przez Dyrektora zadań wynikających z potrzeby zapewnienia prawidłowego funkcjonowania szkoły

  • Pomoc przy organizacji imprez szkolnych

  • ewidencja czasu pracy, wnioski urlopowe, prowadzenie akt osobowych

  • fakturowanie zgodne z KSEF

  • prowadzenie oraz koordynacja kalendarza szkoły online

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 915743299