2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Poznań
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Łacina
Dodane 11 kwietnia 2024

Semilac - Doradca Klienta - Wyspa handlowa Galeria Posnania - Poznań

Lokalizacja

Poznań, Łacina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Jeśli fascynuje Cię świat beauty, szeroko pojęte kreowanie piękna oraz nieustanny rozwój, dołącz do Naszego zespołu, gdzie praca splata się z Twoją pasją! Jesteśmy Polską marką o globalnym zasięgu oferującą profesjonalne produkty do stylizacji i pielęgnacji paznokci.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Doradcy klienta na Nasz punkt sprzedaży.

Miejsce pracy: Wyspa handlowa - Semilac w Galerii Posnania - Poznań (ul. Pleszewska 1, 61-136 Poznań)

Twój zakres obowiązków:

·       Profesjonalna obsługa Klienta - zgodna ze standardami Firmy z wykorzystaniem wiedzy produktowej i sprzedażowej.

·       Budowanie pozytywnych relacji z klientami, aby zwiększyć satysfakcje z zakupów.

·       Pomoc przy doborze odpowiednich kolorów do obowiązujących trendów lub prywatnych preferencji klienta.

·       Doradztwo w zakresie modnych zdobień i produktów niezbędnych do ich stworzenia.

·       Rozwiązywanie zapytań, problemów i składanych reklamacji.

·       Dbałość o dostępność asortymentu oraz estetyczną ekspozycję produktów na wyspie.

Nasze wymagania:

·       Dyspozycyjność w dni powszednie oraz weekendy.

·       Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

·       Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

·       Zorientowanie na klienta i pomoc w rozwiązywaniu problemów.

·       Dobra organizacja pracy.

·       Pozytywne nastawienie oraz entuzjazm.

Mile widziane:

·       Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta detalicznego.

·       Zainteresowanie oraz znajomość branży beauty.

·       Umiejętność obsługi kasy fiskalnej.

Oferujemy:

·       Umowę o pracę na pełny etat.

·       Wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników.

·      Elastyczne godziny pracy.

·      Możliwość rozwoju w stabilnej i stale rozwijającej się firmie, w której Twoje zdanie ma ogromną wartość.

·      Szeroki wachlarz benefitów Pracowniczych:

-  System kafeteryjny MyBenefit.

-  Opieka medyczna Medicover, finansowana w całości przez Pracodawcę.

-  Ubezpieczenie grupowe na życie.

-  Dofinansowanie wypoczynku.

-  Zniżki na produkty firmowe.

-  Liczne szkolenia wewnętrzne oraz produktowe.

Czekamy na Twoją aplikację. Wyślij CV już dziś, aby zacząć fascynującą podróż w świecie beauty! Razem będziemy tworzyć piękno i spełniać marzenia Naszych Klientów!

Jeżeli jesteś zainteresowany, abyśmy przetwarzali Twoje dane osobowe w celu procesów rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości, zamieść w swoim CV klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nesperta sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych”. Wówczas Twoje dane będą przetwarzane przez okres najbliższych 6 miesięcy. Jeżeli przekazane dane osobowe obejmują szczególne kategorie danych o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, np. pochodzenie etniczne (narodowość), przynależność do związków zawodowych, dane o stanie zdrowia (np. niepełnosprawność), itd., wówczas prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o następującej treści: - „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nesperta sp. z o.o moich danych osobowych należących do szczególnych kategorii, zawartych w dokumentach aplikacyjnych.”

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Łacina
ID: 910979304