2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Pomorskie
  6. Marketing - Gdańsk
  7. Marketing - Jasień
Dodane 29 kwietnia 2024

Seo Project Manager - praca stacjonarna

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i wdrażanie strategii SEO dla różnorodnych projektów

  • Analiza słów kluczowych, konkurencji oraz trendów rynkowych

  • Odpowiedzialność w prowadzeniu projektów SEO

  • Regularna analiza stron internetowych klientów oraz opracowywanie wytycznych optymalizacyjnych

  • Monitorowanie, analiza i raportowanie wyników działań SEO

  • Zarządzanie budżetem na działania SEO i optymalizacja kosztów

  • Wdrażanie nowych narzędzi i technologii wspierających SEO

  • Bezpośredni kontakt z klientami i partnerami

  • Organizację pracy zespołu, w tym ustalanie priorytetów, rozdzielanie zadań i monitorowanie postępów.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale SEO.

  • Znajomość narzędzi analitycznych takich jak Google Analytics, SEMrush, Ahrefs. Senuto, Screaming Frog, Google Search Console

  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków.

  • Znajomość trendów w SEO i zdolność do ich szybkiego wdrażania.

  • Wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.

  • Podstawowa wiedza HTML (mile widziane Wordpress)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Praca w biurze 8-16,

  • Wolne weekendy,

  • Brak nadgodzin,

  • Zgrany zespół doświadczonych współpracowników i wspierających przełożonych,

  • Wygodne i przyjazne miejsce pracy,

  • Owocowe wtorki,

  • Szeroki wachlarz szkoleń z zakresu marketingu, psychologii sprzedaży i rozwoju osobistego.

Od ponad dekady działa z sukcesem na rynku marketingu internetowego, to dobrze trafiłaś! W firmie Internet Media Polska ceni się uczciwość, odpowiedzialność oraz pozytywne relacje z klientami i pracownikami. W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy obecnie kandydata/ki na stanowisko Specjalista ds. SEO . Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się w środowisku pełnym ambitnych ludzi, to nie zwlekaj i wyślij CV!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 910319380