2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Wielkopolskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Poznań
  6. Wykładanie i ekspozycja towaru - Chartowo
Dodane 15 kwietnia 2024

Serwis Pamapol-Selgros Poznań ul.Zamenhofa

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Human Pro Logistics to agencja pracy tymczasowej licencjonowana w Polsce i na Ukrainie. W Krajowym Rejestrze Agencji zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341.

Agencja pracy Human Pro Logistics poszukuje dla swojego klienta serwisanta do produktów firmy pamapol.

Miejsce pracy- Selgros Poznań ul Zamenhofa 133

Wymagamy:

-pełnoletności

-książeczki sanepidu z ważnymi badaniami lekarskimi

-poczucia obowiązku

Oferujemy:

-pracę od zaraz

-praca trzy razy w tygodniu -poniedziałki ,środy, piątki

-miesięczna stawka 300 zł netto

-ilość godzin w miesiącu do przepracowania 16

Obowiązki:

-układanie towaru według standardów klienta

-dbanie o ekspozycje towaru

-pilnowanie dat przydatności produktów

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 781896327