2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Szczecin
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Słoneczne
Michał Gniadek
Dodane 14 maja 2024

Serwis samochodowy Motoexpresso Zatrudni Doradcę Serwisowego

Lokalizacja

Szczecin, Słoneczne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy nowoczesnym, prężnie działającym serwisem samochodowym zlokalizowanym na prawobrzeżu Szczecina. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego 10 osobowego zespołu i pomoże nam w sprawnej i profesjonalnej obsłudze naszych klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo Klienta: Świadczenie profesjonalnego doradztwa klientom w zakresie usług serwisowych, napraw i konserwacji samochodów.

  • Obsługa Klienta: Zapewnianie klientom miłej, uprzejmej i efektywnej obsługi na każdym etapie ich wizyty w serwisie.

  • Rozwiązywanie Problemów: Pomaganie klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z ich samochodami i udzielanie jasnych odpowiedzi na ich pytania.

  • Planowanie Wizyt: Umawianie klientów na terminy serwisowe i dbanie o sprawne zarządzanie harmonogramem serwisu.

  • Dokumentacja: Prowadzenie dokładnej dokumentacji związanej z klientami, usługami i naprawami samochodów.

  • Wsparcie Zespołu Serwisowego: Współpraca z mechanikami, przekazywanie im informacji od klientów oraz dbanie o efektywną komunikację wewnątrz serwisu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze doradztwa klienta lub pracy w branży motoryzacyjnej będzie mile widziane.

  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z samochodami.

  • Umiejętność skutecznej komunikacji i obsługi klienta.

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i rozwiązywania problemów.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem.

  • Pozytywne podejście i chęć pomocy klientom.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym serwisie samochodowym.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Przyjazne środowisko pracy.

Jako Doradca Klienta w naszym serwisie samochodowym, będziesz pełnić kluczową rolę w zapewnianiu doskonałej obsługi klienta. Twój główny cel to zapewnić klientom profesjonalne doradztwo i pomoc w zakresie usług serwisowych oraz napraw samochodów. Będziesz pracować w dynamicznym środowisku, współpracując zarówno z klientami, jak i zespołem serwisowym, aby zapewnić kompleksową obsługę.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zainteresowaną branżą motoryzacyjną i chcesz pracować w zespole, który stawia na obsługę klienta na pierwszym miejscu, zapraszamy do aplikowania na stanowisko Doradcy Klienta w naszym serwisie samochodowym. Zapraszamy również osoby bez doświadczenia, dla których motoryzacja jest prawdziwą pasją, w takim przypadku wynagrodzenie jest w pełni uzależnione od wiedzy i umiejętności.

MOTOEXPRESSO

Jesteśmy nowoczesnym, prężnie działającym serwisem samochodowym zlokalizowanym na prawobrzeżu Szczecina.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Słoneczne
ID: 727977207