2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Teresin
Dodane 19 kwietnia 2024

Serwis sprzątający Teresin z orzeczeniem z dojazdem z Sochaczewa

Lokalizacja

Teresin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy nowoczesną firmą o rodzinnych korzeniach z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku.

  - Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Zapraszamy kobiety i mężczyzn zainteresowanych pracą na stanowisku: Pracownik utrzymania czystości

TYLKO Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

DOWOZIMY DO PRACY Z OK SOCHACZEWA

Miejsce pracy-Teresin Gaj

od pon do pt w godz 6.00-14.00, 14.00-22.00

Zadania:

  • dbanie o porządek w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i sanitarnych,

  • stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach i kuchni,

  • dbanie o porządek w przestrzeni świadczącej usługi.

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • chęć do pracy,

  • rzetelność, odpowiedzialność i skrupulatność,

Oferujemy:

* zatrudnienie w oparciu umowy o pracę lub zlecenie

* gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego każdego miesiąca,

* Przeszkolenie stanowiskowe

* zmianowy system pracy, staramy się, aby każdemu dopasować grafik pracy

* dopasowanie lokalizacji pracy do miejsca zamieszkania

Naszym mottem jest „jakość, a nie ilość”.

Lokalizacja

Teresin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Teresin
ID: 824962551