2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Wojkowice
Dodane 08 kwietnia 2024

Serwis sprzątający Wojkowice

Lokalizacja

Wojkowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy nowoczesną firmą o  rodzinnych korzeniach  z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku.

Miejsce Pracy : WOJKOICE

Praca od PON -PT

Pracownik utrzymania czystości

Zadania:

  • dbanie o porządek w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i sanitarnych,

  • stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach i kuchni,

  • dbanie o porządek w przestrzeni świadczącej usługi.

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • chęć do pracy,

  • rzetelność, odpowiedzialność i skrupulatność,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę lub zlecenie

  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego każdego miesiąca,

  • Przeszkolenie stanowiskowe

Naszym mottem jest „jakość, a nie ilość”.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 66*******25

Prosimy o przesłanie CV oraz zamieszczanie w cv następującej

klauzuli:

Wyrażam

zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem

Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w celu

uczestnictwa w procesie rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania,

żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest S.O.S. Sp.

z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. B. Głowackiego 24. Informujemy, że Państwa

zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail

na adres spod adresu e-mail, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że dane

osobowe nie są profilowane oraz, że dane nie będą przekazywane do krajów

trzecich ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Lokalizacja

Wojkowice,

Śląskie

Śląskie, Wojkowice
ID: 910274227