2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Węgrów
Dodane 14 kwietnia 2024

Serwisant: AGD, klimatyzacji, urządzeń chłodniczych i pomp ciepła

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Węgrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy profesjonalnym Zakładem Napraw AGD z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Nasza firma specjalizuje się w branży klimatyzacji, chłodnictwa, pomp ciepła oraz naprawy sprzętu AGD. serwisagd-wegrow.pl

Do zespołu poszukujemy:

Specjalisty ds. Naprawy i Konserwacji Urządzeń AGD, Klimatyzacyjnych i Chłodniczych oraz Pomp Ciepła

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i naprawa urządzeń AGD - to będzie Twoje główne zadanie

  • Montaż, konserwacja i naprawa urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i pomp ciepła - brak doświadczenia w tym obszarze nie będzie problemem, chętnie Cię przyuczymy!

  • Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna urządzeń

  • Sporządzanie dokumentacji z wykonanych usług

  • Wykonywanie napraw serwisowych zarówno w siedzibie firmy, jak i u klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (elektryczne, elektroniczne lub mechaniczne)

  • Podstawowe umiejętności naprawy urządzeń gospodarstwa domowego

  • Mile widziane doświadczenie w montażu i instalacji urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych lub gotowość do przyuczenia

  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywanie powierzanych zadań i chęć do poszerzania umiejętności

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Posiadanie uprawnień SEP do 1 kV oraz chłodniczych F-gaz. (w razie braku zapewniamy ich uzyskanie)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3 m)

  • Gotowość do podjęcia długofalowej współpracy

  • Praktyczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (nie uczymy od zera, ale chętnie pomożemy w dalszym rozwoju i poszerzaniu umiejętności!)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę/umowę zlecenie po okresie próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 4000 zł - 6000 zł netto lub więcej, uzależnione od posiadanych umiejętności oraz ilości wykonanych zleceń

  • Szkolenia z zakresu diagnozy i naprawy urządzeń AGD, klimatyzacyjnych, chłodniczych i pomp ciepła

  • Wsparcie w uzyskaniu uprawnień SEP oraz chłodniczych F-gaz

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych w naprawie różnorodnych urządzeń

  • Nowoczesne wyposażenie techniczne

  • Jasno określone cele i obowiązki

  • Możliwość rozwoju własnego i udział w rozwoju firmy

    Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania CV.

Lokalizacja

Węgrów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Węgrów
ID: 911673842