2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Katowice
  6. Montaż i serwis - Bogucice
Dodane 14 maja 2024

Serwisant Bankomatów Kryptowalutowych

Wynagrodzenie

33 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jako Cryptocurrency Software Solutions jesteśmy wiodącym operatorem bankomatów kryptowalutowych, które umożliwiają naszym klientom zakup oraz sprzedaż kryptowalut w Polsce i całej Europie.

Szukamy obecnie do naszego zespołu SERWISANTA BANKOMATÓW KRYPTOWALUTOWYCH.

Praca samodzielna, wyjazdowa (wyjazdy co dwa tygodnie) głównie na terenie Słowenii, Słowacji i Północnych Włoch (większe miasta). Stanowisko dostępne od zaraz.

Opis stanowiska:

Do obowiązków mobilnego serwisanta należeć będzie:

  • obsługa bankomatów kryptowalutowych,

  • wykonywanie czynności operatorskich, tj. dokonywanie pobrań i dostaw gotówki

  • serwis bankomatów polegający na ewentualnej wymianie podzespołów takich jak monitor, drukarka, akceptor banknotów itp.,

  • drobne prace serwisowe na terenie obiektu,

  • ogólne utrzymanie lokalu i dbałość o prawidłowe funkcjonowanie znajdujących się w nim urządzeń.

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa wiedza na temat konfiguracji komputerów PC i ich działania,

  • prawo jazdy,

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,

  • staranność w wykonywaniu pracy własnej, jej właściwa organizacja, bezpieczeństwo i jakość,

  • uczciwość i odpowiedzialność w kontakcie z gotówką,

  • dyspozycyjność,

  • mile widziana będzie podstawowa znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

  • stabilną pracę z wynagrodzeniem zawsze na czas,

  • wynagrodzenie 26 zł netto/h,

  • atrakcyjna stawka 10 EUR netto/h w przypadku wyjazdów zagranicznych,

  • zakwaterowanie, samochód służbowy oraz wyżywienie na  wyjazdach,

  • niezbędny sprzęt montażowo-instalacyjny oraz laptop i telefon,

  • premie uznaniowe,

  • pracę z przyjaznym zespołem.

Szukamy pracowników mieszkających na południu Polski.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 918197520